پنجشنبه 23/ آذر /1396 07:44:45
مای تایپیست
پیشرفته ترین سامانه سفارشات ترجمه و تایپ اینترنتی
  • نمایندگی الهیه :پیش پرداخت شما با موفقیت تایید شد و سفارش ترجمه شما در حال انجام است.(پنجشنبه 23/ آذر /1396 06:58:02)
  • مائده دستیار :سفارش ترجمه شما انجام شد و آماده تحویل می باشد(پنجشنبه 23/ آذر /1396 06:20:02)
  • دفتر فنی نگار :سفارش تایپ و صفحه آرایی شما ثبت گردید و به زودی توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد.(پنجشنبه 23/ آذر /1396 05:42:02)
  • مهسا نادری :پیش پرداخت شما با موفقیت تایید شد و سفارش تایپ و صفحه آرایی شما در حال انجام است.(پنجشنبه 23/ آذر /1396 05:04:02)
  • mitra barzi :سفارش تایپ و صفحه آرایی شما ثبت گردید و به زودی توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد.(پنجشنبه 23/ آذر /1396 04:26:02)
  • شایان ساجدی :سفارش تایپ و صفحه آرایی شما ثبت گردید و به زودی توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد.(پنجشنبه 23/ آذر /1396 03:48:02)
  • زیراکس جهان آرا :پیش پرداخت شما با موفقیت تایید شد و سفارش ترجمه شما در حال انجام است.(پنجشنبه 23/ آذر /1396 03:10:02)
  • فرزانه هاشمی :پیش پرداخت شما با موفقیت تایید شد و سفارش تایپ و صفحه آرایی شما در حال انجام است.(پنجشنبه 23/ آذر /1396 02:32:02)
  • سعید م. :سفارش ترجمه شما ثبت گردید و به زودی توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد.(پنجشنبه 23/ آذر /1396 01:54:02)
  • شیدا باقری :پرداخت نهایی شما با موفقیت تائید شد و فایل موردنظر آماده دانلود می باشد(پنجشنبه 23/ آذر /1396 01:16:02)

ترجمه اینترنتی

شما می توانید تنها با چند کلیک، متون تخصصی خود را با بهترین کیفیت ترجمه کرده و در زمان موردنظر تحویل بگیرید.


چرا ترجمه اینترنتی متن بهترین گزینه است؟

دسترسی به تعداد بالای مترجمین

این مورد یکی از مهمترین فاکتورهایی است که سایتهای ترجمه اینترنتی به آن دسترسی دارند. این سایتها مترجمین خود را از سراسر کشور استخدام می کنند و بهمین دلیل در استخدام مترجم محدودیتی ندارند و می توانند با برگزاری آزمونهای آنلاین ترجمه، بهترین ها را گزینش کرده و استخدام کنند. مسلم است که با توجه به این موضوع، می توان به ترجمه هایی تخصصی و باکیفیت دست پیدا کرد.

صرفه جویی در زمان و انرژی

با استفاده از سایتهای ترجمه اینترنتی متون، شما می توانید تنها با چند کلیک و براحتی از خانه یا دانشگاه، سفارش ترجمه خود را ثبت کرده و اطمینان حاصل کنید که سفارش شما بصورت کاملا تخصصی انجام می شود. به این ترتیب دیگر نیازی به رفت و آمدهای اضافه در شهر برای تحوبل سفارش به کافی نتها و مراکز خدمات دانشجویی نیست.

قیمت عادلانه و مناسب

از آنجا که سایتهای ترجمه اینترنتی، برعکس مراکز محلی انجام ترجمه، سفارشات را بر اساس تعداد کلمه (و نه تعداد صفحات) قیمت گذاری می کنند، قیمت های ارائه شده منصفانه خواهند بود و زمانیکه ترجمه تحویلی با بالاترین کیفیت تحویل مشتری شود، شعار قیمت مناسب، کیفیت طلایی بیش از پیش خود را نشان خواهد داد. برای مشاهده هزینه ها به صفحه هزینه ترجمه تخصصی مراجعه کنید.

تضمین کیفیت بالای ترجمه های اینترنتی

یکی از مواردی که مشتریان، در مواجهه با سایتهای ترجمه اینترنتی از خود می پرسند این است که از کجا مطمئن باشیم که کیفیت ترجمه تحویلی خوب و قابل قبول است؟


ترجمه اینترنتی متون تخصصی در مای تایپیست

مای تایپیست چندین راهکار برای اطمینان مشتریان از کیفیت ترجمه های خود در نظر گرفته است:
- ارائه نمونه ترجمه رایگان از سفارش شما:
به این صورت که قسمتی از مقاله شما بعنوان نمونه ترجمه شده و برایتان ارسال می شود. اگر از کیفیت کار راضی بودید کل مقاله برای شما ترجمه خواهد شد.
- تحویل بخش به بخش سفارشات ترجمه اینترنتی:
در صورتیکه حجم متن سفارش شما بالا باشد مای تایپیست به شما این گزینه را پیشنهاد می کند. به این صورت که ترجمه کتاب شما بصورت فصل به فصل انجام شده و به شما تحویل داده می شود.
گارانتی 72 ساعته کیفیت سفارشات ترجمه اینترنتی:
کلیه سفارشات در مای تایپیست دارای حداقل 72 ساعت گارانتی کیفیت هستند و شما می توانید در طی مدت گارانتی، هر موردی را که بود گزارش داده تا در اسرع وقت برای شما اصلاح و ارسال شود.
در مجموع تمام این راهکارها را اندیشیده ایم تا رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود را فراهم کنیم.

جهت ثبت نام و ثبت سفارش ترجمه خود کلیک کنید.