شنبه 29/ مهر /1396 11:35:09
مای تایپیست
پیشرفته ترین سامانه سفارشات ترجمه و تایپ اینترنتی
  • میررفیع مدنی:سفارش ترجمه شما ثبت گردید و به زودی توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد.(شنبه 29/ مهر /1396 09:08:05)
  • محبوبه رضایی:سفارش ترجمه شما انجام شد و آماده تحویل می باشد(شنبه 29/ مهر /1396 00:28:36)
  • sepideh kashani:سفارش ترجمه شما بررسی و پیش فاکتور برای شما صادر گردید.(جمعه 28/ مهر /1396 23:24:06)

ترجمه تخصصی مدیریت صنعتی

همواره حضور یک مدیر صنعتی در واحدهای صنعتی امری ضروری است که این این مدیر مسئولیت نیروی انسانی را در واحد صنعتی را بر عهده داشته و با استفاده از دانش خویش بتواند مشارکت و انگیزه نیروی انسانی واحد را افزایش دهد. شاید بتوان گفت که یکی از دلایل اصلی عدم بهره وری نیروی کار در صنایع مختلف این باشد که اکثر مسئولین واحدهای صنعتی به دانش مدیریت صنعتی آگاهی نداشته و از متخصصین مدیریت صنعتی استفاده نمی کنند. مدیریت صنعتی دارای سه بعد اصلی به شرح : فنی و تکنیکی، بعد مالی و بعد رفتاری یا احتماعی می باشد که در مهندسی صنایع بعد فنی و تکنیکی و در مدیریت صنعتی بیشتر بر روی دو بعد مالی و رفتاری تأکید کرده و بحث می نماید.

با توجه به اینکه اکثر صنایع بزرگ و موفق در کشورهای توسعه یافته وجود دارند، استفاده از تجربه و دانش مدیران صنعتی در صنایع کشورهای موفق نظیر صنایع خودرو در ژاپن و آمریکا و ... می تواند مدیریان صنعتی کشور را در رسیدن به اهداف سازمان یاری نماید. البته استفاده از این دانش نیازمند توانایی در استفاده از کتب و مقالات بین المللی است که تسلط به زبان تخصصی رشته مدیریت صنعتی را می طلبد.
در این راستا مای تایپیست با در اختیار داشتن بیش از 2000 مترجم متخصص در کلیه رشته ها اقدام به تشکیل دپارتمان ترجمه تخصصی مدیریت صنعتی نموده است تا به این وسیله راهی مطمئن برای رفع نیاز شما دانشجویان، محققان و اساتید رشته مدیریت صنعتی باشد. شما در هر ساعت از شبانه روز به آسانی و در کمتر از 10 دقیقه می توانید سفارش خود را ثبت نموده و از خدمات ترجمه تخصصی مدیریت صنعتی مای تایپیست یهره مند شوید.

برای اطمینان بیشتر شما عزیزان خدمات ترجمه تخصصی مدیریت صنعتی مای تایپیست دارای گارانتی 72 ساعته بوده که سبب رضایت خاطر شما دانشجویان، پژوهشگران و اساتید رشته مدیریت صنعتی می گردد.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی مقالات مدیریت صنعتی