چهارشنبه 9/ فروردین /1396 19:33:56
مای تایپیست
پیشرفته ترین سامانه سفارشات ترجمه و تایپ اینترنتی
  • سحر شیری:پیش پرداخت شما با موفقیت تایید شد و سفارش ترجمه شما در حال انجام است.(چهارشنبه 9/ فروردین /1396 16:59:09)
  • pedram omidian:پیش پرداخت شما با موفقیت تایید شد و سفارش تایپ و صفحه آرایی شما در حال انجام است.(چهارشنبه 9/ فروردین /1396 15:33:10)
  • مصطفی صالحی:سفارش ترجمه شما انجام شد و آماده تحویل می باشد(چهارشنبه 9/ فروردین /1396 14:08:28)
  • سحر شیری:سفارش ترجمه شما بررسی و پیش فاکتور برای شما صادر گردید.(چهارشنبه 9/ فروردین /1396 09:26:33)
  • زهرا حسینی:سفارش ترجمه شما بررسی و پیش فاکتور برای شما صادر گردید.(دوشنبه 7/ فروردین /1396 09:55:42)

ترجمه تخصصی پلیمر

ترجمه تخصصی کتب و مقالات مهندسی پلیمر با مترجمین برتر مای تایپیست
رشته مهندسی پلیمر را می توان یکی از نوظهورترین رشته های مهندسی دانست که شکوفایی آن به جنگ جهانی دوم بر می گردد. امّا آنچه که باعث رشد این رشته طی این زمان اندک شده است کاربرد زیاد آن در صنایع مختلف بوده است. در بتدا این رشته به عنوان زیر مجموعه مهندسی شیمی مطرح و وارد رشته های دانشگاهی شد ولی در سال 1362 به عنوان یک رشته مجزا اقدام به جذب دانشجو نمود. معمولاً در معرفي رشته مهندسي پليمر به لاستيک، پلاستيک، رنگ و ... اشاره مي کنند امّا اين عوامل فقط جزئي از مهندسي پليمر است در حالي که در زمان حال، علم پليمر در خيلي از رشته هاي ديگر نفوذ کرده و به این وسیله صنایع مختلف را با دگرگونی و رشد مواجه نموده است.

با توجه به جدید بودن این رشته در ایران و نیز با توجه به مطالعات بی شماری که همه ساله در سطح بین المللی برای ان رشته صورت می گیرد استفاده از منابع جدید و مقالات نگاشته شده بین المللی نیازی اساسی برای دانشجویان، محققان و اساتید این رشته می باشد که استفاده از آن ها نیاز به تسلط کافی به اصطلاحات و وازگان تخصصی رشته مهندسی پلیمر دارد.
در این راستا مای تایپیست با سابقه طولانی در زمینه ترجمه تخصصی و در اختیار داشتن بیش از 2000 مترجم متخصص اقدام به تأسیس دپارتمان ترجمه تخصصی مهندسی پلیمر نموده است تا بدین وسیله گامی محکم برای یاری رساندن به شما علاقه مندان رشته مهندسی پلیمر برداشته باشد.

برای استفاده از خدمات ترجمه تخصصی مهندسی پلیمر مای تایپیست کافیست در کمتر از 10 دقیقه سفارش خود را به آسانی و به صورت کاملاً اینترنتی ثبت نموده و در سریع ترین زمان از هزینه خدمات مورد نیاز خود اطلاع یابید. مای تایپیست برای اولین بار در کشور اقدام به گارانتی 72 ساعته خدمات ترجمه تخصصی مهندسی پلیمر نموده است تا اطمینان را در کنار کیفیت تجربه نمایید. 

ثبت سفارش ترجمه تخصصی مقالات مهندسی پلیمر