سه شنبه 20/ آذر /1397 11:40:43
مای تایپیست
پیشرفته ترین سامانه سفارشات ترجمه و تایپ اینترنتی
  • فرانک اسدی :سفارش ترجمه شما بررسی و پیش فاکتور برای شما صادر گردید.(سه شنبه 20/ آذر /1397 03:32:58)
  • علیرضا سجادی :پرداخت نهایی شما با موفقیت تائید شد و فایل موردنظر آماده دانلود می باشد(سه شنبه 20/ آذر /1397 02:40:58)
  • mitra barzi :پیش پرداخت شما با موفقیت تایید شد و سفارش تایپ و صفحه آرایی شما در حال انجام است.(سه شنبه 20/ آذر /1397 01:48:58)
  • سعید م. :پیش پرداخت شما با موفقیت تایید شد و سفارش تایپ و صفحه آرایی شما در حال انجام است.(سه شنبه 20/ آذر /1397 00:56:58)
  • سعید سعیدی :سفارش تایپ و صفحه آرایی شما انجام شد و آماده تحویل می باشد(سه شنبه 20/ آذر /1397 00:04:58)
  • دفترفنی ایرانیان :سفارش تایپ و صفحه آرایی شما ثبت گردید و به زودی توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد.(دوشنبه 19/ آذر /1397 23:12:58)
  • محبوبه نوری :سفارش تایپ و صفحه آرایی شما ثبت گردید و به زودی توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد.(دوشنبه 19/ آذر /1397 22:20:58)
  • فرزانه هاشمی :پرداخت نهایی شما با موفقیت تائید شد و فایل موردنظر آماده دانلود می باشد(دوشنبه 19/ آذر /1397 21:28:58)
  • سجاد صدیقی :سفارش تایپ و صفحه آرایی شما بررسی و پیش فاکتور برای شما صادر گردید.(دوشنبه 19/ آذر /1397 20:36:58)
  • مهسا نادری :سفارش ترجمه شما بررسی و پیش فاکتور برای شما صادر گردید.(دوشنبه 19/ آذر /1397 19:44:58)

درباره مای تایپیست

  تاریخچه مای تایپیست:

مای تایپیست با هدف ارائه بهترین خدمات تایپ و ترجمه آنلاین در کشور، از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد. هدف این مجموعه گرد هم آوردن بهترین و زبده ترین مترجمین و تایپیست های کشور، در یک فضای مجازی و کاربرپسند و ارائه خدمات کم نظیر تایپ و ترجمه و موارد وابسته، بصورت صد در صد آنلاین می باشد. در این راستا مای تایپیست اقدام به جذب نیروها، از طریق ثبت نام و برگزاری آزمون نمود تا از این طریق بتواند نیروهای خود را پالایش نموده و آنها را در دسته های مختلف دسته بندی نماید. در ادامه با استفاده از روشهای نوین "مشتری مداری" ، "مدیریت پروژه"، "تکنولوژی اطلاعات" و مباحث مرتبط با "کیفیت خدمات" اقدام به راه اندازی و پشتیبانی سایت www.Mytypist.ir نمودیم تا بدین شیوه بتوانیم به تمام هموطنان در هرکجای ایران عزیز خدمات "ترجمه و تایپ" برتر را ارائه دهد.
کلیه خدماتی که در این وب سایت ارائه می شوند دارای ۷۲ ساعت گارانتی کیفیت بوده و از طریق ایمیل، تلفن و پیامک پشتیبانی می شوند. برای استفاده از خدمات این مجموعه نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد و کاربران عزیز می توانند از هر کجای ایران بزرگ با ثبت نام در سایت، سفارشات خود را از طریق صفحه ثبت سفارش اعلام دارند و در زمان تعیین شده سفارش خود را تحویل بگیرند. امیدواریم در راستای پیشرفت علم و دسترسی آسان تر همگان به دانش جدید، گامی هر چند کوچک برداشته باشیم.

 

  خدمات ارائه شده توسط مای تایپیست:

- ترجمه تخصصی مقالات دانشجویی

- ترجمه تخصصی متون شرکتی

- تایپ و صفحه آرایی مقالات و متون مختلف

- طراحی و ساخت پاورپوینت

- ارائه خدمات ویراستاری و نمونه خوانی

** کلیه خدمات ارائه شده توسط وبسایت مای تایپیست بصورت اینترنتی و آنلاین می باشد

 

 چشم انداز ما:
"مطابق سفارش مشتري، مستقيما آنچه كه او مي‌خواهد را با آن کیفیتی که مدنظر است، بدون مراجعه حضوری و اتلاف هزینه اضافه به او می دهیم."
مای تایپیست، در چشم انداز فوق چهار اصل زیر را با هم در نظر گرفته است:
- کیفیت خدمات
- سرعت در ارائه خدمات
- مدیریت هزینه های اضافی
- خدمات آنلاین و برپایه اینترنت

 

 ماموریت مای تایپیست:
با اشتیاق و افتخار، حداکثر تلاش خود را در برقراری ارتباط فعال با مشتریان به کار خواهیم بست تا خدماتی به آنها ارائه کنیم که فراتر از انتظارات آنهاست.

 

  مدیر و صاحب امتیاز سایت:

امیرحسین ذاکرین:

                 " امیدواریم در کنار دوستان و همکاران خود در مای تایپیست  بتوانیم با ارائه خدمات باکیفیت، نیازهای دانشگاهیان عزیز را در زمینه خدمات تایپ و ترجمه براورده ساخته و در ایجاد اشتغال زاینده و مفید در کشور عزیزمان گامی هرچند کوچک برداریم."