سه شنبه 20/ آذر /1397 11:41:09
مای تایپیست
پیشرفته ترین سامانه سفارشات ترجمه و تایپ اینترنتی
  • فرانک اسدی :سفارش ترجمه شما بررسی و پیش فاکتور برای شما صادر گردید.(سه شنبه 20/ آذر /1397 03:32:58)
  • علیرضا سجادی :پرداخت نهایی شما با موفقیت تائید شد و فایل موردنظر آماده دانلود می باشد(سه شنبه 20/ آذر /1397 02:40:58)
  • mitra barzi :پیش پرداخت شما با موفقیت تایید شد و سفارش تایپ و صفحه آرایی شما در حال انجام است.(سه شنبه 20/ آذر /1397 01:48:58)
  • سعید م. :پیش پرداخت شما با موفقیت تایید شد و سفارش تایپ و صفحه آرایی شما در حال انجام است.(سه شنبه 20/ آذر /1397 00:56:58)
  • سعید سعیدی :سفارش تایپ و صفحه آرایی شما انجام شد و آماده تحویل می باشد(سه شنبه 20/ آذر /1397 00:04:58)
  • دفترفنی ایرانیان :سفارش تایپ و صفحه آرایی شما ثبت گردید و به زودی توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد.(دوشنبه 19/ آذر /1397 23:12:58)
  • محبوبه نوری :سفارش تایپ و صفحه آرایی شما ثبت گردید و به زودی توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد.(دوشنبه 19/ آذر /1397 22:20:58)
  • فرزانه هاشمی :پرداخت نهایی شما با موفقیت تائید شد و فایل موردنظر آماده دانلود می باشد(دوشنبه 19/ آذر /1397 21:28:58)
  • سجاد صدیقی :سفارش تایپ و صفحه آرایی شما بررسی و پیش فاکتور برای شما صادر گردید.(دوشنبه 19/ آذر /1397 20:36:58)
  • مهسا نادری :سفارش ترجمه شما بررسی و پیش فاکتور برای شما صادر گردید.(دوشنبه 19/ آذر /1397 19:44:58)

سوال های رایج

در این صفحه لیستی از سوالاتی که بیشتر از همه موردپرسش قرار گرفته اند را مشاهده می کنید. در صورتیکه سوال دیگری داشتید از طرق صفحه انجمنهای گفتگو با اپراتورهای سایت درمیان بگذارید.

سوالات در دو گروه دسته بندی شده اند:

سوالات استخدام مترجم و تایپیست           سوالات استخدام کارمند اینترنتی (معرف)             سوالات مشتریان

استخدام در سایت مای تایپیست شامل چه مراحلی است؟
شما ابتدا باید از طریق منوی سمت راست، اطلاعات خود را وارد کنید. همکاران ما پس از بررسی و احراز شرایط موردنیاز، با شما تماس گرفته و پس از اخذ آزمون آنلاین و کسب نمره قبولی، از شما دعوت به همکاری می شود.

چه تخصص هایی برای استخدام در این سایت مورد نیاز است؟
مای تایپیست در حال حاضر اقدام به استخدام مترجم و تایپیست نموده است. لذا نیازمند تخصص شما دوست عزیز در زمینه ترجمه و تایپ می باشیم. در هر کدام از صفحات استخدام مترجم و تایپیست مهارتهای مورد نیاز در فرم های مورد نظر آمده است که می توانید آنها را برحسب تخصص تان انتخاب نمائید.

آیا برای عضویت در قسمت مترجمین، مدرک تخصصی مترجمی زبان لازم است؟
خیر. بیش از هرچیز تخصص شما در امر ترجمه موردنظر ما می باشد. هرچند تخصص و توانایی شما و مدارک زبان شما می توانند در گزینش، امتیاز محسوب شوند.

چه مدارکی برای استخدام در مای تایپیست موردنیاز است؟
همانطور که در فرم های استخدام مشاهده می کنید، تصویر کارت ملی(یا شناسنامه) و تصویر عکس 3*4 شما دوست عزیز موردنیاز است.

آیا برای کار در مای تایپیست نیازی به حضور فیزیکی در مرکز این مجموعه هست؟
خیر. کلیه خدمات این مجموعه بصورت آنلاین و اینترنتی می باشد و نیازی به حضور فیزیکی شما در محل نمی باشد.

پس از پر کردن فرم چقدر تا اعلام نتایج مرحله اول باید منتظر بمانیم؟
همانطور که در انتهای فرم ثبت نام آمده است، زمان موردنیاز برای بررسی فرم ها بسته به حجم درخواستها از یک روز تا حداکثر دو هفته می باشد. البته همکاران ما تلاش خواهند کرد در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی نموده و با شما تماس حاصل نمایند.

تسویه حساب مترجم یا تایپیست با مجموعه چگونه است؟
مای تایپیست پس از اخذ اطلاعات بانکی شما و تائید آن، تسویه حسابها را بصورت دوره های 14 روزه انجام خواهد داد.

مای تایپیست چه خدماتی ارائه می کند؟

خدمات تایپ و ترجمه بصورت آنلاین و غیرحضوری. لیست خدمات تایپ و ترجمه ارائه شده در این مجموعه را می توانید از منوی سمت راست مشاهده بفرمائید.

درحال حاضر چه زبانها و زمینه هایی را پشتیبانی می کنید؟
برای دریافت این سوال به لیست خدامت ترجمه و تایپ تخصصی در منوهای سمت راست مراجعه نمائید.

نحوه ثبت سفارش در این سایت چگونه است؟
شما در ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید. می توانید از طریق صفحه ثبت سفارش، سفارش ترجمه یا تایپ خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در کمتر از 10 دقیقه آن را برای شما قیمت گذاری می کنند و به اطلاع شما می رسانند. شما در پنل کاربری خود ضمن تماس مستقیم با کارشناسان سایت می توانید روند انجام سفارش خود را نیز پیگیری نمائید.

چه تضمینی برای کیفیت خدمات این مجموعه وجود دارد؟
در صورتیکه بار اولی ست که در این سایت ثبت نام می کنید، مای تایپیست بطور خودکار ضمن هماهنگی با شما، درصدی از کار تایپ یا ترجمه شما را بصورت رایگان انجام داده و به شما تحویل خواهد داد! در صورت رضایت شما دوست عزیز، مای تایپیست بعد از واریز پیش پرداخت، سفارش را بطور تمام و کمال انجام و تحویل شما می دهد.

آیا خدمات ارائه شده در این وبسایت، گارانتی و ضمانتی هم دارند؟
بله. مسلما رضایت شما مشتری عزیز، اولین و آخرین هدف ماست! لذا کلیه خدمات این مجموعه 72 ساعت گارانتی کیفیت دارند و در صورت نارضایتی، کافی ست اعلام نمائید تا مورد توسط "تیم داوری مای تایپیست" بررسی گردد.

من یک ترجمه تخصصی دارم. از کجا بدانم که مترجمی که آن را ترجمه می کند با اصطلاحات تخصصی آشناست؟
مهم ترین و اصلی ترین رکن در استخدام مترجمین، تخصص در ترجمه و رشته دانشگاهی آنهاست. کارشناسان ما پس از بررسی متن ارسالی شما، آن را در دسته بندی "متون تخصصی" قرار می دهند و لذا این سفارش تنها تحویل مترجمی می گردد که در زمینه موردنظر تخصص دارد.

تفاوت سه سطح "عمومی"، "تخصصی" و "تخصصی ویژه" در بخش ترجمه چیست؟
این سه سطح، در حقیقت سطوح کیفی خدمات ارائه شده برحسب متن ارسالی شما و خدمات موردنظر شماست.
متون عمومی توسط لیسانس های مترجمی ترجمه می شوند.
متون تخصصی توسط کارشناسان ارشد و دکتری رشته خودتان که تسلط کامل بر زبان مورد نظر شما دارند، ترجمه می شوند. در ادامه، این متون توسط کارشناسان ارشد رشته خودتان بازبینی و ویرایش می شوند. البته در این راستا تمهیداتی ویژه اندیشیده شده است.
متون تخصصی ویژه ابتدا توسط مترجمین ارشد یا دکتری مترجمی زبان ترجمه می شوند و سپس توسط کارشناسان ارشد یا دکتری رشته تخصصی سفارش شما که تسلط کامل بر زبان مورد نظر دارند بازبینی و ویرایش می شوند.

تفاوت سه سطح "تایپ ساده"، "تایپ و صفحه آرایی درجه 2" و " تایپ و صفحه آرایی درجه1 " در بخش خدمات تایپ چیست؟
این سه سطح بسته به خدمات موردنیاز شما انتخاب می شوند. درحقیقت این سه سطح، سطوح کیفی موردنظر شما هستند.
تایپ ساده، شامل تایپ متون و ویرایش املایی و نگارشی و مرتب سازی اولیه می باشد.
تایپ و صفحه آرایی درجه 2، شامل تایپ و ویرایش دستوری و نگارشی و املایی متون شما می باشد، در این سطح یک مرحله بازخوانی روی متون شما انجام خواهد شد، بنحوی که قابلیت چاپ در مقالات و پایان نامه های دانشجویی را داشته باشد.
تایپ و صفحه آرایی درجه 1، شامل تایپ و ویرایش کامل و جزئی متون شما می باشد، در این سطح دو مرحله بازخوانی روی متون شما انجام خواهد شد تا تمامی ایرادات و نواقص آن حذف گردد. متن نهایی قابلیت چاپ بصورت کتاب را خواهد داشت.

پشتیبانی سایت مای تایپیست به چه شیوه است؟
کارشناسان ما در مای تایپیست روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 پشتیبانی سایت را برعهده دارند. ضمن اینکه در ساعات غیر اداری هم می توانید با پشتیبانی 24 ساعته ما تماس حاصل فرمائید. اطلاعات تماس را می توانید در صفحه اطلاعات تماس مشاهده نمائید.

در صورتیکه بدلیل حجم بالا و یا سرعت پایین اینترنت قادر به آپلود فایل خود نبودم چه باید بکنم؟
در اسرع وقت با ما تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان ما، شما را راهنمایی کنند.

هزینه خدمات در این سایت چگونه است؟
شما از طریق صفحات مربوط به محاسبه هزینه ها در منوهای سمت راست سایت، می توانید لیست قیمتها را مشاهده کنید. همچنین پیشنهاد می شود برای دریافت پیش فاکتور رسمی و معتبر، در کمتر از دو دقیقه در سایت ثبت نام کرده و سفارش خود را ثبت نمائید تا کارشناسان ما در کمتر از 10 دقیقه پیش فاکتور را برای شما ارسال نمایند. لازم به ذکر است اعلام و ارسال پیش فاکتور بصورت کاملا رایگان انجام خواهد شد.

قیمت و زمان سفارش ها در سیستم شما چگونه و بر چه اساس تعیین می گردند؟
ما سفارش ها را در سه قالب سفارش های عادی، نیمه فوری و فوری از مشتریان قبول می کنیم و بر این اساس سه قیمت برای انجام سفارش به شما داده میشود. زمان سفارش فوری تقریبا نصف زمان عادی خواهد بود. چنانچه اصرار دارید که سفارش شما سریعتر از زمان های داده شده در سایت انجام شود کافی ست در انتخاب زمان تحویل سفارش این مورد را وارد کنید تا سفارش شما را طبق زمان موردنظر شما زمان بندی نمائیم. همچنین به منظور رعایت عدالت هم برای مشتری و هم مترجم و تایپیست، قیمت گذاری برای سفارش ها براساس تعداد کلمات سفارش انجام می پذیرد.

آیا امکان انجام سفارشات تایپ یا ترجمه فوری هم در این سایت وجود دارد؟
بله. باتوجه به تعداد کارشناسانی که سایت ما را پشتیبانی می کنند و نیز مترجمین و تایپیستهای زبده ما، امکان انجام سریعترین سفارشات فوری نیز در این سایت فراهم شده است و از هم اکنون تمهیداتی ویژه برای این منظور اندیشیده شده است!

پرداخت هزینه های سفارش در مای تایپیست چگونه است؟
تمامی پرداخت ها بصورت آنلاین و از طریق کارتهای عضو شتاب خواهد بود. شما از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان می توانید هزینه های مورد نظر را پرداخت نمائید. برای این کار نیاز به رمز اینترنتی خواهید داشت که می بایست قبلا از طریق خودپرداز بانک صادرکننده کارت دریافت کرده باشید.

آیا در پرداخت آنلاین تضمینی وجود دارد؟
بله. با توجه به اینکه در مرحله پرداخت، شما به درگاه پرداخت بانک سامان ارجاع داده می شوید، کلیه مباحث امنیتی مربوط به درگاه پرداخت اینترنتی توسط بانک تضمین می گردد.

از چه طریقی می توانم از مراحل انجام سفارش مطلع شوم؟
شما از طریق پنل کاربری خود همواره می توانید ضمن ارتباط سریع و آسان با کارشناسان ما، از روند انجام سفارش خود مطلع شوید. همچنین مراحل انجام سفارش بصورت SMS به عرض شما خواهد رسید.

 خدمات مای تایپیست چیست؟

این مجموعه در زمینه سفارشات تایپ و ترحمه اینترنتی فعالیت دارد. برای مشاهده لیست تمام خدمات مای تایپیست بهتر است گشت و گذاری در سایت داشته باشید و لیست خدمات ما را بصورت کامل بخوانید تا در معرفی سایت به دوستان و آشنایان خود بتوانید بهتر عمل کنید.

چگونه می توانم از مای تایپیست درامد کسب کنم؟
برای کسب درامد از مای تایپیست، شما باید بعنوان معرف در این سایت مشغول بکار شوید.
کار به عنوان معرف، کاملا غیرحضوری می باشد و شما می توانید در منزل، سر کار یا دانشگاه به کسب درامد بپردازید.

چگونه من، یک "معرف" شوم؟
ابتدا وارد سامانه www.Mytypist.ir شوید و سپس از طریق منوی سمت راست سایت، فرم استخدام معرف را پر نمائید. بعد از چند روز و پس از بررسی مدارک شما، برای شروع به کار از طرف مای تایپیست با شما تماس گرفته خواهد شد.

سامانه معرف چگونه کار می کند و من چگونه به درامد می رسم؟
شما بعنوان معرف، مالک یک کد تخفیف می شوید. دوستان خود را به سایت "مای تایپیست" راهنمایی کنید و از آنها بخواهید که در این سایت بعنوان کاربر عضو شوند. هر کاربری که عضو سایت شود و از کد تخفیف شما که همان کد کاربری شماست در هنگام ثبت نام استفاده کند بعنوان زیرمجموعه شما محسوب خواهد شد.
از آن به بعد هر سفارشی که زیرمجموعه شما ثبت کند، 5 درصد از کل قیمت سفارش به عنوان پورسانت به شما پرداخت می شود.
یعنی کل کاری که شما باید انجام بدهید معرفی مای تایپیست به دیگران و استفاده از کد تخفیفی ست که شما دارید.
با یک حساب ساده و سرانگشتی اگر شما 200 زیرمجموعه در سال اول داشته باشید و هر کدام از آنها در سال 5 سفارش 70 هزارتومانی در سایت ثبت کنند شما سالیانه به 3 میلیون و 500 هزار تومان درامد دست خواهید یافت! حال تصور کنید که شما در سال دوم هم زیرمجموعه های جدیدی ایجاد کنید. در اینصورت درامد شما سال به سال به صورت تصاعدی افزایش خواهد یافت.

کد تخفیف من چند است؟
کد تخفیف شما در حقیقت همان "کد کاربری" شماست که در پنل کاربری خود در قسمت پروفایل کاربری می توانید آن را مشاهده فرمائید.

چرا دیگران باید از کد تخفیف من استفاده کنند و چه سودی برایشان دارد؟
دیگران با ثبت کد تخفیف شما در هنگام ثبت نام در هر سفارش تا 10 درصد تخفیف می گیرند.

آیا می توانم متوجه شوم چه کسانی زیرمجموعه من هستند؟
بله. شما در پنل کاربری خود، قسمتی دارید تحت عنوان "لیست مشتریان" که از طریق آن می توانید لیست زیرمجموعه های خود و سفارشاتی را که ثبت کرده اند مشاهده فرمائید.

من درست نمی دانم به دیگران چه بگویم و یا چکار کنم که بیشتر زیرمجموعه پیدا کنم. آیا می شود مرا راهنمایی کنید؟
بله. بعد از ثبت نام شما در سایت به عنوان معرف، در پنل کاربری شما در پوشه آموزش، اطلاعات کاملی در مورد روشهای بازاریابی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

اگرمدتی در سایت فعالیت داشته باشم و مدتی نتوانم فعالیت کنم آیا درامد من قطع می شود؟
خیر. سیستم بگونه ای طراحی شده است که اگر هر زیرمجموعه شما تا ابد هم سفارش ثبت کند، 5 درصد از آن سفارش را شما دریافت خواهید کرد. در حقیقت با افزایش تعداد مشتریان، شما می توانید به درامد بالایی در ماه، آن هم بدون کار کردن دست پیدا کنید.

تسویه حسابها چگونه است؟
برای معرفها تسویه حساب ها به صورت هر دو هفته یکبار انجام خواهد شد و درامد شما به حساب شما واریز خواهد شد.

آیا بین آشنایان خود و کسانی که میخواهم زیرمجموعه من شوند اولویتی جود دارد؟
بله. بهتر است سایت را به کسانی که می دانید به خدمات مای تایپیست بیشتر نیاز دارند معرفی کنید. در این میان دانشجویان و فارغ التحصیلان در اولویت هستند.